Vaporetto Lecoaspira FAV20
Vaporetto Lecoaspira FAV20-1Vaporetto Lecoaspira FAV20-2

Aurupuhasti Vaporetto Lecoaspira FAV20

Tarneaeg: 1 – 3 päeva

Aurupuhasti integreeritud veefiltriga tolmuimejaga, mis hoiab kogu maja looduslikult sügavpuhta.

Vaporetto Lecoaspira FAV20 on aurupuhasti koos integreeritud veefiltriga tolmuimejaga kogu maja puhastamiseks, kasutades vee looduslikku jõudu. FAV20 abil saate puhastada kõiki põrandatüüpe: plaate, keraamikat, parketti, samuti paljusid teisi pindu, nagu näiteks pliite, plaatkatteid, dušše, kraanikausse, vannitubasid, peegleid, diivaneid, tugitoole, radiaatoreid ja kardinaid.

  • Integreeritud puhastussüsteem: aurupuhasti ja tolmuimeja veefiltriga
  • Sügavpuhastab surveauruga, kuni 3,5 bar
  • Kaitsekork
  • Imeb kuiva ja märga mustust
  • Soojendusaeg 11 min
  • Komplekti kuulub 15 tarvikut
  • Valmistatud Itaalias
Märgade ja kuivade pindade jaoks Sügav puhastus Auru ja veega puhastamine Turva klapp
Sobib märja ja kuiva pinna puhastamiseks Ideaalne sügavpuhastuseks Puhastamine auru, vee ja filtriga Turvaklapp
Vaporetto Lecoaspira FAV20 kasutusjuhend

Tootekood: PVEU0081 Kategooria:

Toote omadused

Veega filtreerimine
Veega filtreerimine, puhtam õhk

Vesi on parim filter tolmu ja õietolmu eemaldamiseks ja puhastatud õhu keskkonda tagastamiseks. Veefiltri tehnoloogia tekitab tolmukollektoris keerise ja tsentrifugaaljõud surub mustuse kollektori põhja, kus see eraldatakse, takistades selle õhku tagasi sattumist. Veefiltri tehnoloogia on parim lahendus allergikutele või lemmiklooma omanikele.

sobib allergikutele
OHTLIKUD ALLERGIAD: TOODE, MIS TEID AITAB

Vaporetto Lecoaspira tõhusaid omadusi allergeenide eemaldamisel tõestab allergiate uurimisele pühendunud tunnustatud Suurbritannia Allergia Sihtasutuse (British Allergy Foundation (BAF)) poolt väljastatud märgistus. Lisaks on Vaporetto Lecoaspira süsteem, mis teeb sügavpuhastust kogu majale: aururõhu võimsus hävitab kuni 99,99% pisikutest ja bakteritest.

tahke ja vedelikku eemaldamiseks
MAHALOKSUNUD PIIM: ÄRGE MURETSEGE, LECOASPIRA TULEB APPI

Tänu mootori möödavoolu tehnoloogiale võimaldab Vaporetto Lecoaspira FAV20 eemaldada vedelikke maksimaalses koguses kuni 1,8 l.

lisatarvikud
VAPORETTO LECOASPIRA SUUDAB VEELGI ENAMAT

Eemaldatav auru-/imivoolik tähendab, et saate ühendada Vaporetto Lecoaspira FAV20 külge spetsiaalseid lisatarvikuid, näiteks professionaalse triikraua ja auruga desinfitseerija, mis muudavad selle kõrgsurve auruboileriga aurutriikrauaks või tooteks, mille abil saab erinevaid pindu (madratsid, tualett jne) auruga puhastada. See ühildub ka aurumopi lisatarvikuga, mis sobib ideaalselt lagede, klaasuste ja seinte auruga puhastamiseks tänu plaadi suurusele ning paindlikule ühendusele.

sobilik loomaomanikele
IDEAALNE LEMMIKLOOMA OMANIKELE

Vaporetto Lecoaspiro FAV20 sobib oma imemisvõimsuse tõttu ideaalselt lemmiklooma omanikele, kuna võimaldab loomakarvade tõhusat eemaldamist ja seadmes olev veefilter välistab nende sattumise tagasi keskkonda.

plaadivuukide pesu
Tõhus isegi plaadivuukide puhul

Ahenevat auruotsikut või seda koos harjaga kasutades saate tõhusalt puhastada plaadivuugid, dušinurgad ja raskesti ligipääsetavad nurgad: eemaldage kitsastesse kohtadesse kogunenud mustus ja hävitage seal pesitsevad bakterid. Kui lisate siia veel tolmuvõtmise, olete kindlasti kogu mustuse kõrvaldanud.

Köögi puhastamiseks
Köök ja pliidiplaadid uuesti läikima

Võimas aur tungib sügavale ning eemaldab pliidiplaatidele kogunenud mustuse ja jäägid, tagades sügavpuhastatud pinna. Lisaks saate aurupuhastuse abil eemaldada köögis kogunenud rasva ja lõhnad, kasutades auru- ja imiotsikut – mustuse eemaldamiseks kinnitage lihtsalt puhastussokk.

Diivan nagu uus
Diivanile uus välimus

Seadme Vaporetto Lecoaspira FAV20 abil saate teha diivanite ja patjade sügavpuhastust, et saavutada puhastustulemus, mille tagajärjel näeb teie mööbel välja nagu uus. Kinnitage lihtsalt auru- ja imiotsik vastavalt vajadusele. Esmalt aktiveerige imifunktsioon, et eemaldada tolm ja mustus, seejärel paigaldage puhastussokk ning aktiveerige aurufunktsioon, et teha sügavpuhastus ja tagada hügieeniline tulemus.

madratsite puhastamiseks
UUS ELU MADRATSITELE

Vaporetto Lecoaspira FAV20 abil saate kodus madratseid värskendada. Esmalt kasutage imifunktsiooni, et eemaldada tolm, siis aktiveerige aurufunktsioon, et hävitada pisikud ja tolmulestad, ning seejärel kasutage uuesti imifunktsiooni, et mustus ja mikroorganismid lõplikult eemaldada.

Tarvikud

universaalne hariRaamidega universaalhari

Seda harja saab kasutada kõigil põrandatel nii auru- kui ka imifunktsiooniga. Raame vahetades saate pesta plaate, parketti või vaipasid – lihtsalt valige õige.

kõrgsurve otsikKõrgsurveotsik

Tänu oma pikale kujule suunab otsik auru ning pääseb kitsastesse ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse.

aknapuhastus tarvikAknapuhastustarvik 200 mm

Kasutage seda koos auru- ja imiotsikuga akende ja peeglite või klaaspindade puhastamiseks.

nailonhariAhenev auruotsik ja väike nailonhari

Ahenev otsik suunab auru ja hari tagab küüriva toime. Seda lisatarvikut saab kasutada kas ainult aurufunktsiooniga või täiendavalt koos imifunktsiooniga auruga vabastatud mustuse eemaldamiseks.

auru ja imiotsikAuru- ja imiotsik

Seda lisatarvikut saab kasutada mitme funktsiooni puhul. 1. Väikestelt pindadelt nagu patjadelt, diivanitelt ja mööblilt tolmuvõtmine. 2. Polsterdatud esemete, kapiuste, köögi õhupuhastite ja pliidiplaatide auruga puhastamine puhastussoki abil. 3. Akende või peeglite puhastamine aknapuhastusotsikuga.

imitoruImitoru

Seda lisatarvikut kasutatakse koos imifunktsiooniga ning sellega saab eemaldada mustust ja tolmu raskesti ligipääsetavatest kohtadest.

Universaalne lappLapp iga põranda jaoks

Igat tüüpi põranda jaoks sobiv lapp auruga vabastatud mustuse eemaldamiseks.

PuhastussokkPuhastussokk

Kasutage seda koos auru- ja imiotsikuga auruga vabastatud mustuse eemaldamiseks. Sobib suurepäraselt polsterdatud esemetele, vaipadele ja autoistmete polstritele.

3 värvilist nailonharjaKolm värvilist nailonharja

Harjade abil saab kõrvaldada raskesti eemaldatavaid plekke. Erinevad värvid võimaldavad kasutada kindlat harja kindla puhastatava ala jaoks, et tagada maksimaalne hügieen.

KannKann

Sobib paagi kiireks täitmiseks.

Kollektori puhastushariKollektori puhastushari

See hari lihtsustab kollektori puhastamist. Lisaks saab seda kasutada seadme torude pilude ja lisatarvikute sisemuse puhastamiseks.

õhuvärskendajaBioökoloogiline õhuvärskendaja

Kaasas on kaks pudelit bioökoloogilist mittevahutavat õhuvärskendajat, mis takistab veefiltris vahu teket ja eritab õhku meeldivat lõhna.

Tehniline info

Tahke ja vedela mustuse eemaldamine Jah
Töö autonoomia Piiramatu
Imemisvõimsus 160 aW
Tolmukollektori maht 1,8 l
Veepaagi maht 1,1 l
Mõõtmed (P × L × K) 32 × 49 × 33 cm
Lisavarustus 13
Reguleeritav auruhulk Jah, viis taset, kuni 90 g/min
Filtreerimine Vesi, neli astet
HEPA-filter Jah, pestav H13

Auruboileri materjal Spetsiaalne Extra Alp alumiiniumsulam
Harjahoidik Jah
Kaal 8,3 kg
Koguvõimsus (mootor/auruboiler) 2200 W (1100W / 1100W)
Max rõhk 3.5 baari
Tööraadius 9 m
Imemisvõimsuse ja aurujoa reguleerimine Käsitsi
Tühja veepaagi indikaator Jah
Aurufunktsiooni lapselukk Jah
Süsteem Integreeritud imi- ja aurupuhastussüsteem
Auru valmisoleku märgutuli Jah