2 ühes hari + kate Unico

29.90 

Tarneaeg: 1 – 3 päeva

Kaheotstarbeline hari. Polstri ja akende puhastamiseks.

“2 ühes” hari koos kattega on ette nähtud üldiseks diivanikanga, patjade, madratsite, autosalongide ja polstri puhastamiseks. Klaaspindade puhastamiseks eemaldage lihtsalt kate ja tõmmake integreeritud aknapuhastusotsik välja: nüüd saate “2 ühes” harjaga muuta oma aknad säravaks, jätmata triipe või jälgi. Komplekti kuulub:

  • 1 “2 ühes” hari akende ja polstri jaoks
  • 1 kate auru sulatatud mustuse kogumiseks

Sobib kõikidele Unico mudelitele: MCV90_PRO, MCV85_Total Clean & Turbo, MCV80_Total Clean & Turbo, MCV70_Allergy Multifloor & Windows, MCV50_Allergy Multifloor Turbo, MCV20_Allergy Multifloor

Tootekood: af8034ecae9a Kategooria:

Toote omadused

sügavpuhastus
SÜGAVPUHASTUS JA HÜGIEEN

Madratsid, diivanid, tugitoolid ja padjad saavad lõpuks ometi pisikutest, tolmulestadest ja bakteritest vabaks: kaks-ühes harja abil saate neid pindu auruga sügavpuhastada.

akendele ja peeglitele
SÄRAVAD AKNAD JA PEEGLID

Enam ei pea te kasutama akende ja peeglite puhastamiseks puhastusvahendeid. Lihtsalt pihustage pinnale, et vabastada mustus, ja seejärel kasutage kummiraamiga harja, et kuivatada pind imifunktsiooniga.

unico sobivus
ÜHILDUVUS

Ühildub toodetega: Unico MCV90_Pro, Unico MCV85_Total Clean & Turbo, MCV80_Total Clean & Turbo, Unico MCV70_Allergy Multifloor & Windows, Unico MCV50_Allergy Multifloor Turbo, Unico MCV20_Allergy Multifloor.

Tehniline info

Pakendi mõõtmed (P × L × K) 21 × 6 × 21 cm

Kaal 0,458 kg
Tootekood PAEU0293