Allahindlus!

Aurupuhasti Vaporetto Classic 55

289.00  181.00 

Tarneaeg: 1 – 3 päeva

Klassikaline aurupuhasti: tugeva auruga sügavpuhastus

Turvakorgiga varustatud Vaporetto Classic 55 garanteerib tänu surveauru jõule hügieenilisuse ja puhtuse. Hävitab ja eemaldab 99,99% eostest ja bakteritest. Võib kasutada igapäevaseks puhastuseks, aga ka erakorraliseks sügavpuhastuseks. Komplekti kuuluvaid tarvikuid võib kasutada paljudel pindadel: kivi- või keraamiline põrand, parkett või plaadid, vaibad ja põrandakatted, pliidipõletid, kraanid ja vannitoa furnituur, aknad, polsterdatud mööbel, kardinad ja taimed,grillrestid ning auto salongi polster ja veljed.

  • Kõrgsurveboiler kuni 3,5 bar
  • Turvakork
  • Reguleeritav auruväljund kuni 80 g/min
  • 6 lisatarvikut
  • Valmistatud Itaalias
Heaks kiidetud Briti allergia sihtasutuse poolt Sobib ka eripuhastuseks turvakork Vaporetto Pro 90 Turbo
Heaks kiidetud Briti
allergia sihtasutuse poolt
Sobib ka eripuhastuseks Turvakork Hävitab ja eemaldab
99,99% eostest ja bakteritest*
Vaporetto Classic 65 ja 55 kasutusjuhend

Tootekood: PTEU0258 Kategooriad: ,

Toote omadused

Vaporetto Pro 90 Turbo
JÄTKE HÜVASTI EOSTE JA BAKTERITEGA

Sõltumatu labori poolt tehtud katsed näitavad, et Vaporetto tooted eemaldavad kuni 99,99% bakteritest, seentest ja hallitusest, võimaldades saavutada sügavpuhastuse tulemused.

*Ettevõttevälise sõltumatu labori tehtud katsed näitavad, et Polti Vaporetto hävitab ja eemaldab 99,99% kõige enamlevinud eostest, bakteritest ja viirustest.

Vaporetto Classic 65
ME EEMALDAME ALLERGIAALLIKAD

Briti Allergia Sihtasutus testis mudelit Vaporetto Classic 55 ja kinnitas selle tõhusust tolmulestade eemaldamisel vastava pitsatiga.

VT Classic 55
VALIGE PUHASTAMISE AEG JA VIIS

Vaporetto Classic 55 on täiuslik toode, sobides nii igapäevaseks majapidamise puhastamiseks kui ka aastas ainult mõned korrad tehtavaks eripuhastuseks.

VT Classic 55
EEMALDAGE KARDINATELT EBAMEELDIV LÕHN

Kardinate pesemise asemel saate ebameeldiva lõhna ja neile kogunenud tolmu eemaldada auruga. Lihtsalt suunake aur kardinatele ja neile antakse uus elu.

VT Classic 55
SÄRAVAD AKNAD JA PEEGLID

Kasutades auru, saate oma aknad ja peeglid puhtaks kiiremini ning üllatavate tulemustega: tänu auru rasvatustavale toimele püsivad need säravate ja puhastena kauem.

VT Classic 55
PUHASTAGE KA RASKESTI LIGIPÄÄSETAVAD KOHAD

Vaporetto Classic 55 komplekti kuulub kontsentraator, mis võimaldab aurujuga suunata ja ulatuda isegi väikseimatesse ja kõige raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse, mis tavapäraste puhastusmeetoditega on peaaegu võimatu. Näiteks saate puhastada radiaatoreid, luuke ja ruloosid.

Valmistatud itaalias
KVALITEET – VALMISTATUD ITAALIAS

Vaporetto Classic 55 on täielikult kokku pandud Itaalias. Igale tootmisetapile on pööratud hoolikalt tähelepanu, mis garanteerib lõpptoote kvaliteedi.

Tarvikud

Vaporetto ProPõranda- ja vaibahari

Hari, mis on ette nähtud erinevat tüüpi põrandate (nt plaadid, parkett, keraamika ja marmor), aga ka vaipkatete ja vaipade puhastamiseks. Võib kasutada lapiga või ilma selleta.

Vaporetto ProVäike hari

See hari on ette nähtud väiksemate pindade puhastamiseks. Harja võib kasutada koos komplekti kuuluva puhastussokiga. Sobib eelkõige polstermööbli kanga, velveti ja naha (eemalt), auto salongide, väga määrdunud tuuleklaaside, väikeste klaaspindade, plaatide, kapiuste jm uste ning teiste väikeste pindade puhastamiseks.

Vaporetto Pro Aurukontsentraator + hari

Aurukontsentraator sobib hästi suunatud puhastustöödeks. Seda võib kasutada koos väikese nailonharjastega harjaga, et lisada abrasiivi jõudu auru loomulikule tugevusele.

põrandalappPõrandalapp

Mikrofiibrist lapp, mis kinnitatakse harja külge auruga lahustatud mustuse kokkukogumiseks. Sobib igat tüüpi põrandatele.

Puhastussokk

Pehme puhastussokk on ette nähtud aurupuhastuse ajal lahustunud mustuse kokkukogumiseks. Kasutatakse koos väikese harjaga.

Vaporetto ProKalstop

Komplekti kuulub 2 pudelikest Kalastopi, mis on spetsiaalne katlakivi vastane vahend boileriga seadmetele. Toode on valmistatud taimedest, see on inimestele ohutu, hõlpsasti biolagunev ja kahjutu keskkonnale. Regulaarse kasutamise korral takistab katlakivi teket ja parandab auruedastust, hoides teie seadme kauem laitmatus töökorras.

lehterLehter

Võimaldab boileri kiiret täitmist, vältides mahavoolamist.

Tehniline info

Töö autonoomia 1,3 l
Mõõtmed (P × L × K) Ø 32,5 × 32,5 cm
Lisatarvikud 6
Reguleeritav auruväljund Jah, kuni 80 g/min
Boileri materjal Extra Alp alumiinium
Kaal 4,3 kg
Max võimsus 1500 W
Toitejuhtme pikkus 7,5 m

Rattad Jah
Lapselukk Jah
Süsteem Turvakorgiga surveboiler
Auru valmisoleku indikaatortuli Jah
Soojenemisaeg (min) 9 min
Toitejuhtme hoidik Jah
Tootekood PTEU0258