Aurupuhasti Vaporetto Classic 65

309.00 

Tarneaeg: 1 – 3 päeva

Aurupuhasti kõikidele pindadele

Vaporetto Classic 65 on ohutuskorgiga aurupuhasti, mis tänu komplekti kuuluvatele tarvikutele töötab paljudel erinevatel pindadel. Sobib suurepäraselt nii igapäevaseks puhastamiseks kui ka eripuhastuseks (grillrestid, auto salongi polster ja veljed, mootorid, plaadivuugid).

  • Kõrgrõhuboiler, kuni 4 bar
  • Turvakork
  • Reguleeritav auruväljund kuni 110 g/min
  • 7 lisatarvikut
  • Valmistatud Itaalias
Heaks kiidetud Briti allergia sihtasutuse poolt Sobib ka eripuhastuseks turvakork Vaporetto Pro 90 Turbo
Heaks kiidetud Briti
allergia sihtasutuse poolt
Sobib ka eripuhastuseks Turvakork Hävitab ja eemaldab
99,99% eostest ja bakteritest*
Vaporetto Classic 65 ja 55 kasutusjuhend

Tootekood: PTEU0259 Kategooria:

Toote omadused

Vaporetto Pro 90 Turbo
Auru sügavpuhastuse jõud: hävitab ja eemaldab 99,99%  eostest, bakteritest ja viirustes

Sõltumatu labori poolt tehtud katsed näitavad, et Vaporetto tooted eemaldavad kuni 99,99% bakteritest, seentest ja hallitusest, mis võimaldab saavutada sügavpuhastuse tulemused.

*Ettevõttevälise sõltumatu labori tehtud katsed näitavad, et Polti Vaporetto hävitab ja eemaldab 99,99% kõige enamlevinud eostest, bakteritest ja viirustest.

Vaporetto Classic 65
SOBIB KA ERITI RASKETE TÖÖDE JAOKS

Vaporetto Classic 65 on täiuslik toode, mis sobib nii igapäevasteks majapidamise puhastustöödeks kui ka eripuhastuseks, mida tehakse ainult mõni kord aastas.

Vaporetto Classic 65
MÕELDUD KASUTAMISEKS ALLERGIKUTELE

Katsetatud ja heaks kiidetud Briti Allergia Sihtasutuse poolt tolmulestade tõhusaks eemaldamiseks.

KIIRE ÜLESSOOJENDUS ALUMIINIUMIST BOILERIGA

Spetsiaalne boiler, mis on valmistatud alumiiniumisulamist Extra Alp, hajutab kiiresti soojust, võimaldades boileris oleval veel saavutada õiget temperatuuri auru tootmiseks kõigest mõne minutiga.

Valmistatud itaalias
VALMISTATUD ITAALIAS, MIS ON VÄÄRTUS OMAETTE

Vaporetto Classic 65 on välja töötatud Itaalias ning ka valmistatud sealses Como provintsis asuvas Polti tehases. See on kvaliteedi garantii, mille eest kantakse hoolt igas tootmisetapis.

MISSIOON: PÕRANDAD, MIS ON MIDAGI EnAMAT, KUI AINULT PUHTAD

Tänu surveauru tugevusele ei ole teie põrand mitte ainult puhas, vaid see on ka hügieeniliselt puhas. Põranda puhastusharja võib kasutada eraldi tänu harjastele, mis hõõruvad ära mustuse, või koos spetsiaalse mikrokiust lapiga, mis kogub kokku auruga lahustatud mustuse, jättes pinnad triibuvabaks.

PUHASTAB TÕHUSALT KA PLAADIVUUKE

Kasutades aurukontsentraatorit üksi või koos harjaga, saab tõhusalt puhastada plaadivuuke, eemaldades mustuse, mis on kleepunud nendesse imetillukestesse tühikutesse.

SPETSIAALSED LISATARVIKUD

Tänu ühendusele eemaldatava monoplokiga ühildub Vaporetto Classic 65spetsiaalse aurumopiga, triikraua ja auru desinfitseerija tarvikutega, mis muudavad Vaporetto tõhusaks lae-, akna- ja vertikaalse seina puhastajaks, boileriga triikrauaks või desinfitseerimistööriistaks.

Tarvikud

Vaporetto ProPõranda- ja vaibahari

Hari, mis on ette nähtud erinevat tüüpi põrandate (nt plaadid, parkett, keraamika ja marmor), aga ka vaipkatete ja vaipade puhastamiseks. Võib kasutada lapiga või ilma selleta.

Vaporetto Pro 80Aknapuhastushari

Käsitsi kasutamiseks mõeldud aknapuhastushari eemaldab eelnevalt auruga lahustatud mustuse.

Vaporetto ProVäike hari

See hari on ette nähtud väiksemate pindade puhastamiseks. Harja võib kasutada koos komplekti kuuluva puhastussokiga. Sobib eelkõige polstermööbli kanga, velveti ja naha (eemalt), auto salongide, väga määrdunud tuuleklaaside, väikeste klaaspindade, plaatide, kapiuste jm uste ning teiste väikeste pindade puhastamiseks.

Vaporetto Pro Aurukontsentraator + hari

Aurukontsentraator sobib hästi suunatud puhastustöödeks. Seda võib kasutada koos väikese nailonharjastega harjaga, et lisada abrasiivi jõudu auru loomulikule tugevusele.

põrandalappPõrandalapp

Mikrofiibrist lapp, mis kinnitatakse harja külge auruga lahustatud mustuse kokkukogumiseks. Sobib igat tüüpi põrandatele.

Puhastussokk

Pehme puhastussokk on ette nähtud aurupuhastuse ajal lahustunud mustuse kokkukogumiseks. Kasutatakse koos väikese harjaga.

Vaporetto ProKalstop

Komplekti kuulub 2 pudelikest Kalastopi, mis on spetsiaalne katlakivi vastane vahend boileriga seadmetele. Toode on valmistatud taimedest, see on inimestele ohutu, hõlpsasti biolagunev ja kahjutu keskkonnale. Regulaarse kasutamise korral takistab katlakivi teket ja parandab auruedastust, hoides teie seadme kauem laitmatus töökorras.

lehterLehter

Võimaldab boileri kiiret täitmist, vältides mahavoolamist.

Tehniline info

Töö autonoomia 1,3 l
Mõõtmed (P × L × K) Ø 32,5 × 32,5 cm
Lisatarvikud 7
Reguleeritav auruväljund Jah, kuni 110 g/min
Boileri materjal Extra Alp alumiinium
Kaal 4,3 kg
Max võimsus 1500 W
Toitejuhtme pikkus 8 m

Rattad Jah
Madala veetaseme signaal Jah
Lapselukk Jah
Süsteem Turvakorgiga surveboiler
Auru valmisoleku indikaatortuli Jah
Kuumenemisaeg (min) 9 min
Toitejuhtme hoidik Jah
Tootekood PTEU0259