Allahindlus!

Aurupuhasti Vaporetto Handy 25 Plus

159.00  92.00 

Tarneaeg: 1 – 3 päeva

Hõlpsasti teisaldatav aurupuhasti kasutamiseks kõigil pindadel

Vaporetto Handy Plus 25 on kompaktne ja hõlpsasti teisaldatav aurupuhasti: tänu praktilisele õlarihmale ja ratastele saate ise otsustada, kas kanda seda seljas või tõugata edasi. Seade on mõeldud terve majapidamise tõhusaks puhastamiseks: põrandatest vaipkateteni, madratsitest diivaniteni, kraanidest peegliteni. Puhtus ja hügieenilisus, mis on saavutatav iga majapidamise pinna puhul.

  • Kõrgsurveboiler, 3,5 bar
  • Reguleeritav auruväljund kuni 90 g/min
  • Integreeritud tarvikute panipaik
  • 13 lisatarvikut
Vaporetto Pro 90 Turbo kiirpuhastus hügeeniline aurupuhastus turvakork
Heaks kiidetud
Briti allergia
sihtasutuse poolt
Kiirpuhastuseks Hügieeniline aurupuhastus Turvakork
Vaporetto Handy 25 Plus kasutusjuhend

Tootekood: PTEU0266 Kategooriad: ,

Toote omadused

bakterid
MAKSIMAALNE HÜGIEENILISUS, MIS TAGAB KAITSE ISEGI BAKTERITE JA ALLERGEENIDE EEST

Kuum aur neutraliseerib tolmulestad, eosed ja bakterid: tulemuseks on desinfitseeritud majapidamine, mis on vaba haigusi ja allergilisi reaktsioone põhjustavatest mikroorganismidest.

valik
TEIE VALITE, KUIDAS PUHASTADA

Tänu Vaporettol olevale nupule saate reguleerida etteantava auru kogust vastavalt oma nõuetele ja puhastatavale pinnale.

säravad põrandad
SÄRAVAD PÕRANDAD

Tänu aurule hakkavad teie põrandad uuesti särama, loomulikult ja ilma puhastusvahenditeta. Samuti püsivad need kauem puhtana, sest aur eemaldab tavaliste puhastusvahendite poolt pinnale jäetava nähtamatu kile, millele kinnituvad rasv ja tolm.

pinnad
MÕELDUD ERINEVATE PINDADE PUHASTAMISEKS

Komplekti kuuluvad lisatarvikud toimivad paljudel erinevatel pindadelterves majapidamises: vannitoad, köögid, magamistoad ja eluruum püsivad alati säravatena tänu aurule.

plaadivuugid
JA PLAADIVUUGID ON UUESTI VALGED

Kasutades spetsiaalset lisatarvikut, hakkab plaadivuuk välja nägema nagu uus. Hallitus ja katlakivi eemaldatakse praktiliselt ja kiiresti.

panipaik
PRAKTILINE TARVIKUTE PANIPAIK: KORD EELKÕIGE

Ärge raisake aega lisatarvikute otsimisele tervest majapidamisest, toote all paiknev praktiline lisatarvikute panipaik võimaldab hoida kõiki tarvikuid omal kohal ja käeulatuses.

Tarvikud

Vaporetto ProPõrandahari

Hari, mis on ette nähtud erinevat tüüpi põrandate (nt plaadid, parkett, keraamika ja marmor), aga ka vaipkatete ja vaipade puhastamiseks. Võib kasutada lapiga või ilma selleta.

Põrandalapp

Komplekti kuuluv lapp kogub kokku auruga lahustatud mustuse ja jätab pinnad puhtaks.

puhastussokkPuhastussokk

Kasutatakse väikese harja peal, et koguda kokku auruga lahustatud mustus. Võib kasutada ka madratsite ja kangaste puhastamiseks.

Väikesed nailonharjastega harjad

Tarvikute adapteri külge kinnitatud harjad ühendavad harjaste abrasiivse toime auru jõuga, et tõhusamalt eemaldada koorikuga kaetud mustust.

adapterTarvikute adapter

Võimaldab ühendada painduvat auruvoolikut ja kõiki teisi tarvikuid. Toimib ka auruotsakuna auru suunamiseks kõige tõrksamale mustusele või kitsastesse kohtadesse.

Aknapuhastushari

Aknapuhastustarvik, mis võimaldab puhastada aknaid triipe või jälgi jätmata ning kauakestvamate tulemustega. Kõigepealt suunake pinnale aur, et lahustada mustus, seejärel kasutage aknapuhastustarvikut, et eemaldada nii mustus kui ka jääkniiskus.

aurukonstsentraatorAurukontsentraator

Sobib ideaalselt vannitoa furnituuri, kraanide, pliidi põletite ja külmutuskapi puhastamiseks. Tarviku kaardus kuju võimaldab sellega puhastada isegi raskesti ligipääsetavates kohtades.

plaadivuugihariPlaadivuugihari

Spetsiaalne tarvik plaadivuukide ja plaatide puhastamiseks. Harjaste kuju ja asend lisab auru jõule harjaste abrasiivse toime, võimaldades saavutada suurepärased tulemused kõigest lühikese ajaga.

spaatelPuhastusspaatel

Sobib suurepäraselt tõrksate plekkide, isegi rasva eemaldamiseks küpsetuspannidelt ja pliitidelt.

õlarihmÕlarihm

Praktiline õlarihm, mis lihtsustab Vaporetto teisaldamist puhastamise ajal. Eriti käepärane seadme kasutamisel kardinate aurutamiseks või taimede värskendamiseks.

lehterLehter

Lehter võimaldab boileri kiiret täitmist, et saatsite kohe alustada puhastamist.

Tehniline info

Töö autonoomia 0,75 l
Mõõtmed (P × L × K) 32 × 28 × 17 cm
Lisatarvikud 13
Reguleeritav auruväljund Jah, kuni 90 g/min
Boileri materjal Roostevaba teras
Harjahoidik Jah
Kaal 3,2 kg
Max võimsus 1500 W
Toitejuhtme pikkus 7,5 m

Rattad Jah
Lapselukk Jah
Süsteem Turvakorgiga surveboiler
Auru valmisoleku indikaatortuli Jah
Soojenemisaeg (min) 6 min
Toitejuhtme hoidik Jah
Tarvikute panipaik Jah
Tootekood PTEU0266