Allahindlus!

Aurupuhasti Vaporetto Handy Pure

175.00  103.00 

Tarneaeg: 1 – 3 päeva

Vaporetto Handy Pure Polti aurupuhasti, difuusoriga

Vaporetto Handy Pure on lahendus kiireks puhastuseks ja suunatud töödeks raskesti ligipääsetavates kohtades ja nurkades. Aurupuhasti on kerge, kompaktne ning sisaldab Frescovapori deodoranti, mis eemaldab ebameeldivad lõhnad, jättes meeldiva aroomi tervesse majapidamisse. Tänu praktilisele õlarihmale on seadet mugav transportida. Vaporetto Handy Pure on täiuslik aurupuhasti neile, kes tahavad ühendada hügieenilisuse meeldiva aroomiga. Hügieen ja parfüüm, mis on lõpuks koos terves majapidamises.

  • Kõrgsurveboiler, 3,5 bar
  • Frescovapori deodorandi edastamise reguleerimine
  • Integreeritud tarvikute panipaik
  • 14 lisatarvikut
Vaporetto Pro 90 Turbo kiirpuhastus hügeeniline aurupuhastus Integreeritud parfüümidosaator koos intensiivsuse regulaatoriga
Heaks kiidetud
Briti allergia
sihtasutuse poolt
Kiirpuhastuseks Hügieeniline aurupuhastus Integreeritud parfüümidosaator
koos intensiivsuse regulaatoriga
Vaporetto Handy Pure kasutusjuhend

Tootekood: PTEU0250 Kategooriad: ,

Toote omadused

bakterid
Hävitab ja eemaldab 99,99% eostest, bakteritest ja viirustest*: MITTE AINULT PUHAS, VAID HÜGIEENILISELT PUHAS

Auru tugevus pakub 3 eelist: sügavpuhastus, tolmulestade, eoste ja bakterite eemaldamine ning keskkonnasõbralik puhastamine ilma puhastusvahendite kasutamise vajaduseta.

*Ettevõttevälise sõltumatu labori tehtud katsed näitavad, et Polti Vaporetto hävitab ja eemaldab 99,99% enamlevinud eostest, bakteritest ja viirustest.

auru reguleerimine
AURU REGULEERIMINE; VALIGE, KUIDAS PUHASTADA

Tänu seadmel olevale nupule saate reguleerida etteantava auru koguse vastavalt teie nõudmistele ja puhastatavale pinnale.

deodorant
INTEGREERITUD DEODORANT KOOS INTENSIIVSUSE REGULAATORIGA

Käepidemes asuv paak tähendab, etFrescovaporvabastatakse koos auruga, et neutraliseerida lõhnu ja tagada meeldiv aroom.

lõhn
FRESCOVAPOR DESODOREERIB JA EEMALDAB EBAMEELDIVAD LÕHNAD

Frescovaporon õhuvärskendaja, mis sisaldab looduslikke aineid. Auruga segatuna eraldab see värsket aroomi ja eemaldab ebameeldivad lõhnad.

erinevad pinnad
SOBIB ERINEVATE PINDADE PUHASTAMISEKS

Komplekti kuuluvad tarvikud võimaldavad eemaldada plekke ja koorikuga kaetud mustust paljudelt pindadelt: peeglitelt, akendelt, kapiustelt jm ustelt, pliitidelt, küpsetuspannidelt, kangastelt, kraanidelt, duššidelt, plaadivuukidest, vannitoa furnituurilt, radiaatoritelt ja ruloodelt.

tarvikute panipaik
PRAKTILINE TARVIKUTE PANIPAIK: IGA ASI KÄEULATUSES

Ärge raisake aega tarvikute otsimisele tervest majapidamisest; toote all asuv praktiline tarvikute panipaik võimaldab hoida kõik asjad oma koha peal väikses ruumis ja mugavasti käeulatuses.

Tarvikud

Vaporetto ProPõrandahari

Hari, mis on ette nähtud erinevat tüüpi põrandate (nt plaadid, parkett, keraamika ja marmor), aga ka vaipkatete ja vaipade puhastamiseks. Võib kasutada lapiga või ilma selleta.

Põrandalapp

Komplekti kuuluv lapp kogub kokku auruga lahustatud mustuse ja jätab pinnad puhtaks.

puhastussokkPuhastussokk

Kasutatakse väikese harja peal, et koguda kokku auruga lahustatud mustus. Võib kasutada ka madratsite ja kangaste puhastamiseks.

Väikesed nailonharjastega harjad

Tarvikute adapteri külge kinnitatud harjad ühendavad harjaste abrasiivse toime auru jõuga, et tõhusamalt eemaldada koorikuga kaetud mustust.

adapterTarvikute adapter

Võimaldab ühendada painduvat auruvoolikut ja kõiki teisi tarvikuid. Toimib ka auruotsakuna auru suunamiseks kõige tõrksamale mustusele või kitsastesse kohtadesse.

Aknapuhastushari

Aknapuhastustarvik, mis võimaldab puhastada aknaid triipe või jälgi jätmata ning kauakestvamate tulemustega. Kõigepealt suunake pinnale aur, et lahustada mustus, seejärel kasutage aknapuhastustarvikut, et eemaldada nii mustus kui ka jääkniiskus.

aurukonstsentraatorAurukontsentraator

Sobib ideaalselt vannitoa furnituuri, kraanide, pliidi põletite ja külmutuskapi puhastamiseks. Tarviku kaardus kuju võimaldab sellega puhastada isegi raskesti ligipääsetavates kohtades.

plaadivuugihariPlaadivuugihari

Spetsiaalne tarvik plaadivuukide ja plaatide puhastamiseks. Harjaste kuju ja asend lisab auru jõule harjaste abrasiivse toime, võimaldades saavutada suurepärased tulemused kõigest lühikese ajaga.

spaatelPuhastusspaatel

Sobib suurepäraselt tõrksate plekkide, isegi rasva eemaldamiseks küpsetuspannidelt ja pliitidelt.

õlarihmÕlarihm

Praktiline õlarihm, mis lihtsustab Vaporetto teisaldamist puhastamise ajal. Eriti käepärane seadme kasutamisel kardinate aurutamiseks või taimede värskendamiseks.

lehterLehter

Lehter võimaldab boileri kiiret täitmist, et saatsite kohe alustada puhastamist.

FRESCOVAPORFrescovapor

Looduslikke aineid sisaldav spetsiaalne deodorant, mis on ette nähtud toimima koos auruga ja võitlema ebameeldivate lõhnadega. Komplekti kuulub 200 ml pudel.

Tehniline info

Töö autonoomia 0,75 l
Mõõtmed (P × L × K) 35 × 18 × 28,5 cm
Lisatarvikud 14
Reguleeritav auruväljund Jah, kuni 90 g/min
Frescovapor’iväljutamine Jah
Boileri materjal Roostevaba teras
Harjahoidik Jah
Kaal 3,2 kg
Max võimsus 1500 W

Toitejuhtme pikkus 7,5 m
Rattad Jah
Frescovapor’i paak 200 ml
Lapselukk Jah
Süsteem Turvakorgiga surveboiler
Auru valmisoleku indikaatortuli Jah
Soojenemisaeg (min) 6 min
Lisatarvikute panipaik Jah
Tootekood PTEU0250