Allahindlus!

Aurupuhasti Vaporetto Pro 85 Flexi

419.00  278.00 

Tarneaeg: 1 – 3 päeva

Paindlik ja tõhus aurupuhasti piiramatu autonoomiaga.

Vaporetto Pro 85 Flexi on võimas aurupuhasti, mis sobib tänu paljudele tarvikutele kõikide pindade puhastamiseks. Tänu automaatsele täitmissüsteemile saab boilerit veega varustavat paaki täita igal ajal ja võimas aur sobib ideaalselt ka sügavpuhastuseks.

  • Kõrgsurveboiler, kuni 4,5 bar
  • Piiramatu auru autonoomia
  • Vaporflexi hari
  • Reguleeritav auruväljund kuni 110 g/min
  • 9 lisatarvikut
Heaks kiidetud Briti allergia sihtasutuse poolt Sobib ka eripuhastuseks Hävitab ja eemaldab 99,99% eostest ja bakteritest* Piiramatu auru autonoomia
Heaks kiidetud Briti
allergia sihtasutuse poolt
Sobib ka eripuhastuseks Hävitab ja eemaldab
99,99% eostest ja bakteritest*
Piiramatu auru autonoomia
Vaporetto Pro_95 Turbo Flexi ja Pro 85 Flexi kasutusjuhend

Tootekood: PTEU0279 Kategooriad: ,

Toote omadused

Valmistatud Itaalias, mis on väärtus omaette.

Vaporetto Pro 80 on välja töötatud Itaalias ja ka valmistatud sealses Como provintsis asuvas Polti tehases. Me usume, et see garanteerib kvaliteetse toote, mille valmistamisel on tähelepanu pööratud igale etapile.

Hävitab ja eemaldab 99,9% eostest, bakteritest ja viirustest*: täielikult hügieenilised tulemused

Auru desinfitseeriv toime on kinnitatud sõltumatu labori poolt teostatud katsetega, mille alusel leiti, et Vaporetto tooted eemaldavad kuni 99,99% bakteritest, seentest ja hallitusest.

 

*Ettevõttevälise sõltumatu labori tehtud katsed näitavad, et Polti Vaporetto hävitab ja eemaldab 99,99% enamlevinud eostest, bakteritest ja viirustest.

Liitlane allergiate vastu

Vaporetto Pro 80 on saanud prestiižse Briti Allergia Sihtasutuse heakskiidu kui toode, mis eemaldab tõhusalt tolmulestad.

Vaporflexi – uudne ja veelgi tõhusam hari

Vaporetto Pro 95_Tubro Flexi on veelgi tõhusam, kui kasutate eksklusiivset Vaporflexi harja, mis ühendab endas paindlikuse ja mugavuse veelgi paremate tulemuste saavutamiseks.

Puhastuslappide mugavus

Puhastuslapi lihtne kinnitamine ja eemaldamine muudavad Vaporflexi harja kasutamise äärmiselt mugavaks: enam ei ole vaja lapi järele kummarduda, lihtsalt pange harja otsad puhastuslapi taskutesse ja hari ongi kasutusvalmis!

Sobib kõikidele põrandatele ja vaipadele.

Eksklusiivne Vaporflexi hari koos mikrokiudlapiga on loodud puhastama tõhusalt kõiki pindu. Raam võimaldab harjal sujuval libiseda isegi vaipadel, värskendades vaiba kiude sügavuti.

Puhastage ka kõige kitsamatest kohtadest

Uus Vaporflexi hari muudab Vaporetto 85 Flexi veelgi paremini juhitavamaks ja vabalt liikuvamaks, võimaldades puhastada ka kõige kitsamatest nurkadest.

Pidev täitmine, katkestusteta puhastamine

Tänu automaatsele täitmissüsteemile saab boilerit veega varustavat paaki täita igal ajal, mis võimaldab teil jätkata puhastamist seni, kuni töö on valmis.

Tõhus isegi plaadivuukide puhastamisel

Kasutades aurukontsentraatorit kas üksi või koos harjaga, saab tõhusalt puhastada plaadivuuke, eemaldades nendesse imeväikestesse tühimikesse kleepunud mustuse.

Tarvikud


Vaporflexi hari

Õhuke ja paindlik hari põrandate, vaipade ja kõikide suuremate pindade puhastamiseks. Sobilik kasutamiseks kaasasoleva lapiga. Puhastab nii kõvad kui ka pehmed pinnad.


Vaibapuhastusraam

Kinnitatakse koos lapiga harja külge. Suurepärane abivahend pehmete pindade kiiresti ja vaevata värskendamiseks.

Vaporetto Pro 90 TurboAknapuhastushari

Aknapuhastushari, mis on varustatud nii pehmete kui ka kummist vahetatavate tarvikutega, võimaldab saavutada ilma triipudeta säravad aknad, mis püsivad kauem puhtana.Võimaldab säästa raha, sest puhastusvahendeid pole enam vaja.

Vaporetto Pro 90 TurboVäike hari

Hari on ette nähtud väiksemate pindade puhastamiseks. Seda võib kasutada koos komplekti kuuluva puhastussokiga. Soovitatav kasutada polstermööbli kanga, velveti ja naha (kokkupuuteta), auto salongide, tuuleklaaside, väikeste klaaspindade, plaatide, kapiuste jm uste ning muude väikeste pindade puhastamiseks.

Vaporetto Pro 90 TurboAurukontsentraator + hari

Aurukontsentraatorit võib kasutada koos ümmarguse nailonharjaga või ilma selleta vannitubade, pliidi põletite ja külmiku puhastamiseks. Eelkõige sobib see ideaalselt plaadivuukide puhastamiseks.


Põrandalapid

2 mikrofiibrist lappi, mis on ette nähtud harja külge kinnitamiseks, et koguda kokku auruga lahustatud mustus. Igat tüüpi põrandate jaoks.

Vaporetto Pro 90 TurboPuhastussokid

2 puhastussokki, mis on ette nähtud aurupuhastuse ajal lahustunud mustuse kokkukogumiseks. Kasutada koos väikese harjaga.

Vaporetto Pro 90 TurboKalstop-katlakivi vastane vahend

Komplekti kuulub 2 pudelikest Kalastopi, mis on spetsiaalne katlakivi vastane vahend boileriga seadmetele. Toode on valmistatud taimedest, see on inimestele ohutu, hõlpsasti biolagunev ja kahjutu keskkonnale. Regulaarse kasutamise korral takistab katlakivi teket ja parandab auruedastust, hoides teie seadme kauem laitmatus töökorras.

Tehniline info

Töö autonoomia Piiramatu
Mõõtmed (P ×L× K) 31 × 44,5 × 30,5 cm
Lisatarvikud 9
Reguleeritav auruväljund Jah, kuni 110 g/min
Boileri materjal Spetsiaalne alumiiniumisulam Extra Alp
Harjahoidik Jah
Torude hoidik Jah
Kaal 6 kg
Max võimsus 1100 W

Toitejuhtme pikkus 7,5 m
Rattad Jah
Madala veetaseme signaal Jah
Lapselukk Jah
Süsteem Piiramatu autonoomiaga surveboiler
Auru valmisoleku indikaatortuli Jah
Soojenemisaeg (min) 6 min
Lisatarvikute hoidik Jah
Tootekood PTEU0279