Allahindlus!

Aurupuhasti Vaporetto Pro 90 Turbo

469.00  313.00 

Tarneaeg: 1 – 3 päeva

Aurupuhasti kodule: võimas aur ja energiasääst

Vaporetto Pro 90_Turbo on loomuliku ökoloogilisepideva täitmissüsteemiga aurupuhasti, mis on seatud piirama energia- ja veekulu, kui seade on sisse lülitatud. Piiramatu töö autonoomia ja turboauru funktsiooni tõttu sobib see ideaalselt nii igapäevaseks puhastamiseks kui ka eriti rasketeks töödeks, nagu grillrestide, auto istmepolstrite ja velgede, mootorite ja plaadivuukide puhastamine. Vaporetto Pro 90_Turbo sobib kõikidele pindadele tänu seadme korpuses paiknevatele hõlpsasti kättesaadavatele lisatarvikutele. Vaporetto hävitab ja eemaldab 99,99% eostest ja bakteritest.

  • Kõrgsurveboiler, kuni 5 bar
  • ECO: energiasääst, veesääst*
  • Turboauru funktsioon
  • Piiramatu töö autonoomia
  • 11 lisatarvikut
  • Valmistatud Itaalias
Heaks kiidetud Briti allergia sihtasutuse poolt Sobib ka eripuhastuseks Hävitab ja eemaldab 99,99% eostest ja bakteritest* Piiramatu auru autonoomia
Heaks kiidetud Briti
allergia sihtasutuse poolt
Sobib ka eripuhastuseks Hävitab ja eemaldab
99,99% eostest ja bakteritest*
Piiramatu auru autonoomia
Vaporetto Pro_90 Turbo ja Pro 80 kasutusjuhend

Tootekood: PTEU0263 Kategooriad: ,

Toote omadused

Vaporetto Pro 90 Turbo
Hävitab ja eemaldab 99,99% eostest, bakteritest ja viirustest*: auru sügavpuhastuste jõud

Sõltumatu labori tehtud katsed näitavad, et Vaporetto tooted eemaldavad kuni 99,99% bakteritest, seentest ja hallitusest, võimaldades saavutada sügavpuhastuse tulemused.

*Ettevõttevälise sõltumatu labori tehtud katsed näitavad, et Polti Vaporetto hävitab ja eemaldab 99,99% kõige enamlevinud eostest, bakteritest ja viirustest.

Vaporetto Pro 90 Turbo
Sobib isegi eriti raskete ööde jaoks

Vaporetto Pro 90_Turbo on täiuslik toode nii üldiseks igapäevaseks puhastamiseks kui ka eripuhastuseks, mida tehakse ainult paar korda aastas.

Vaporetto Pro 90 Turbo
Mõeldud allergiakutele

Heaks kiidetud Briti Allergia Sihtasutuse poolt tolmulestade tõhusaks eemaldamiseks.

Vaporetto Pro 90 Turbo
Kiire ülessoojendus alumiiniumboileriga

Spetsiaalsest Extra Alp alumiiniumisulamist valmistatud eriboiler hajutab kiiresti soojust, võimaldades sisemuses oleval veel saavutada sobiv temperatuur auru tootmiseks kõigest mõne minutiga.

Vaporetto Pro 90 Turbo
Eco funktsioon*, mis on ette nähtud seadme kulu vähendamiseks sel ajal, kui see on sisse lülitatud

Olles välja töötatud energia- ja veekulu vähendamiseks, garanteerib 25% võrra väiksema energiakulu ja 30% võrra väiksema veekulu võrreldes eelmiste mudelitega.

*Väiksem kulu (%-des) võrreldes eelmise mudeliga (ForeverExclusive).

Vaporetto Pro 90 Turbo
Turboauru funktsioon

Selle erifunktsiooni kasutamisel on hajutatud aur veelgi võimsam ning võib eemaldada tõrksaimagi mustuse.

Vaporetto Pro 90 Turbo
Beebid võivad vabalt ringi roomata

Kasutades Vaporetto Pro 90_Turbo aurupuhastit, on põrandad ja vaibad nii põhjalikult puhastatud, et te ei pea enam muretsema oma laste tervise pärast ning nad võivad vabalt mängida.

Vaporetto Pro 90 Turbo
Madratsite uus elu

Auru võib kasutada madratsite ja teiste polsterdatud esemete (nagu diivanid, tugitoolid ja sohvapadjad) töötlemiseks. Kangas läbib aurupuhastuse ning see saab uue elu, samal ajal eemaldatakse allergeenid.

Vaporetto Pro 90 Turbo
Määrdeplektid eemaldatakse

Kui mustus on paakunud ning seda on raske eemaldada, päästab surveauru jõud olukorra. Tegelikult võib auru ja komplekti kuuluvate harjade harjaste koostoime kõrvaldada kõige tõrksamadki plekid.

Tarvikud

Vaporetto ProPõranda- ja vaibahari

Hari põrandate, vaipade ja kõigi suurte pindade puhastamiseks Võib kasutada koos komplekti kuuluva lapiga. Puhastab nii vastupidavaid kui ka tundlikke põrandamaterjale. Harjad tagavad suurepärase puhastustõhususe.

Vaporetto Pro 90 TurboAknapuhastushari

Aknapuhastushari, mis on varustatud nii pehmete kui ka kummist vahetatavate tarvikutega, võimaldab saavutada ilma triipudeta säravad aknad, mis püsivad kauem puhtana.Võimaldab säästa raha, sest puhastusvahendeid pole enam vaja.

Vaporetto Pro 90 TurboVäike hari

Hari on ette nähtud väiksemate pindade puhastamiseks. Seda võib kasutada koos komplekti kuuluva puhastussokiga. Soovitatav kasutada polstermööbli kanga, velveti ja naha (kokkupuuteta), auto salongide, tuuleklaaside, väikeste klaaspindade, plaatide, kapiuste jm uste ning muude väikeste pindade puhastamiseks.

Vaporetto Pro 90 TurboAurukontsentraator + hari

Aurukontsentraatorit võib kasutada koos ümmarguse nailonharjaga või ilma selleta vannitubade, pliidi põletite ja külmiku puhastamiseks. Eelkõige sobib see ideaalselt plaadivuukide puhastamiseks.

Vaporetto Pro 90 TurboVäikesed värvilised harjad

3 väikest nailonharjastega harja. Need ühendavad harjaste abrasiivse toime auru tõhususega, et eemaldada tõrksaimgi mustus. Parima hügieenilisuse tagamiseks valige igat tüüpi pinna või antud ruumi jaoks erinevat värvi hari.

Vaporetto Pro 90 TurboAuruotsak

Kasutamiseks koos aurukontsentraatoriga raskesti ligipääsetavates kohtades.

Vaporetto Pro 90 TurboPõrandalapid

2 mikrofiibrist lappi, mis on ette nähtud harja külge kinnitamiseks, et koguda kokku auruga lahustatud mustus. Igat tüüpi põrandate jaoks.

Vaporetto Pro 90 TurboPuhastussokid

2 puhastussokki, mis on ette nähtud aurupuhastuse ajal lahustunud mustuse kokkukogumiseks. Kasutada koos väikese harjaga.

Vaporetto Pro 90 TurboKalstop-katlakivi vastane vahend

Komplekti kuulub 2 pudelikest Kalastopi, mis on spetsiaalne katlakivi vastane vahend boileriga seadmetele. Toode on valmistatud taimedest, see on inimestele ohutu, hõlpsasti biolagunev ja kahjutu keskkonnale. Regulaarse kasutamise korral takistab katlakivi teket ja parandab auruedastust, hoides teie seadme kauem laitmatus töökorras.

Tehniline info

Töö autonoomia Piiramatu
Mõõtmed (P ×L× K) 31 × 44,5 × 30,5 cm
Lisatarvikud 11
Reguleeritav auruväljund Jah, kuni 120 g/min
Turboauru funktsioon Jah
Boileri materjal Spetsiaalne alumiiniumisulam Extra Alp
Harjahoidik Jah
Torude hoidik Jah
Kaal 5,8 kg
Max võimsus 1100 W
Toitejuhtme pikkus 8 m

Vee-/energiasääst –25% / –30%*Väiksem kulu (%-des) võrreldes eelmise mudeliga (ForeverExclusive).
Rattad Jah
Madala veetaseme signaal Jah
Lapselukk Jah
Süsteem Piiramatu autonoomiaga surveboiler
Auru valmisoleku indikaatortuli Jah
Soojenemisaeg (min) 6 min
Lisatarvikute hoidik Jah
Tootekood PTEU0263