Allahindlus!

Aurumopp Vaporetto SV400 Hygiene

139.00  78.00 

Tarneaeg: 1 – 3 päeva

Auromopp: kerge, kompaktne ja lihtsalt juhtiva igapäevaseks puhastamiseks.

Vaporetto SV400 Hygiene aurumopp on kerge ja lihtsalt juhitav aurumopp, mis muudab Teie põrandate eest hoolitsemise kiireks ja lihtsaks, see tagab puhtuse ja hügieeni ühe puhastuskorraga. Vaporetto SV400 Hygiene aurumopp tapab ja kõrvaldab 99,9% mikroorganismidest, viirustest ja bakteritest ning Te saate puhastada igat liiki põrandaid: alates marmorist ja keraamilistest plaatidest kuni parketi ja terrakotani ning ka vaipasid ja vaipkatteid.

  • Soojeneb üles 15 sekundiga
  • Eemaldatav mahuti
  • Katlakivi filter

 

Eemaldab teie kodust ebameeldiva lõhna Kõrvaldab viirused, seened ja bakterid Katlakivi filter sobilik kõikidele pindadele
Eemaldab teie kodust ebameeldiva lõhna Kõrvaldab viirused, seened ja bakterid Katlakivi filter Ideaalne kõikidele pindadele
Vaporetto SV400 ja SV420 kasutusjuhend

Tootekood: PTEU0272 Kategooriad: ,

Toote omadused

sobib erinevatele põrandatele
Mitmele põrandaliigile: sobib igat liiki põrandatele

Vaporetto SV400 Hygiene aurumopp sobib igat liiki põrandatele: keraamilised plaadid, kivi, terrakota, vinüülkate, parkett, marmor, vaipkatted ja vaibad. Sõltumata sinu kodu põrandapinnast, muudab aurumopp selle jälle säravaks.

vaporforce hari
Vaporforc hari

Spetsiaalne Vaporforce hari on äärmiselt paindlik, mis võimaldab Teil jõuda kõige raskemate nurkadeni ning millel on suur auru pihustuspindala, mis tagab oluliselt tõhusama puhastuse.

soojeneb aiiresti
Kiire ülessoojenemine

KIIRE ÜLESSOOJENEMINE Alates sisselülitamisest kuni kasutamiseni ainult 15 sekundit: roheline märgutuli näitab, kui Vaporetto SV400 Hygiene aurumopp on kasutusvalmis.

katlakivi filter
KATLAKIVI FILTER

Seadmesse sisseehitatud filter vähendab mineraalsoolade läbipääsu ja katlakivi teket, võimaldades kasutada tavalist kraanivett; Järgige alati kasutusjuhendit ning kontrollige filtri sobivust Teie piirkonna veekaredusega. Katlakivi filtrit on lihtne asendada, mis tagab paremad puhastustulemused ja pikendab seadme kasutusiga.

eemaldab bakterid
Aur puhastab ilma puhastusvahenditeta või keemiliste lisanditeta

Aur on loomulik ja tõhus lahendus kõikehõlmavale puhastusele; just tänu aurule on võimalik kõrvaldada mikroorganisme ja baktereid.*
*Vaporetto aurumopp kõrvaldab 99,9% kõige tavapärasematest mikroorganismidest ja bakteritest, nagu näiteks Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica tingimusel, et pinnad on eelnevalt tolmuimejaga puhastatud ja aurumoppi kasutatakse vastavalt kasutusjuhendi juhisetele.

sulgkerge
Kerge, kompaktne ja kergesti juhitav

Kui väikesed mõõtmed on eeliseks! Vaporetto SV400 Hygiene aurumopp on kerge ja kompaktne ning võimaldab Teil puhastada mugavalt ja pingevabalt.

efektiivne mustuse vastu
Tõhus mustuse vastu

Tänu harja harjastele saab paakunud mustuse tõhusalt eemaldada auru ja harjaste abrasiivsuse koosmõjul.

eemaldatatav paak
Eemaldatav mahuti

Eemaldatav mahuti on praktiline vahend vee juurde lisamiseks põrandale plekke jätmata. Asetage see lihtsalt veekraani alla ning täitke see Teile sobival ajal.

kerge kasutada
Maksimaalne kasutuslihtsus

Puhastuskanga paigaldamiseks ja eemaldamiseks ei ole vaja kummardada, asetage hari selle kohale ja kinnitage ning spetsiaalse saki abil saate kanga pärast kasutamist oma jalalaba abil eemaldada.

Tarvikud

põrandalappPõranda puhastuslapp

Praktilist, kõrge imavusega mikrokiudlappi on lihtne paigaldada ning see kogub kokku auru poolt sulatatud mustuse.

vaiba tarvikVaipade/vaipkatete tarvik

Maksimaalse kasutusmugavuse tagamiseks on lihtsalt paigaldatav ja eemaldatav raam vajalik aurumopi liigutamiseks vaipkatete ning ka vaipade peal.

Tehniline info

Töötamise autonoomsus Piiramatu
Mahuti maht 0,3 l
Mõõdud (PxLxK) 32 x 20 x 112
Kaasasolevate tarvikute arv 2
Katlakivi filter Jah
Parkimissüsteem Jah
Kaal 2,1 kg

Maksimaalne võimsus 1500 W
Töötamise ulatus 5,5 m
Auru reguleerimine Jah
Eemaldatav mahuti Jah
Süsteem Auromopp
Auru valmisoleku näidik  Jah
Soojenemisaeg (min) 15 sekundit
Toote kood PTEU0272