Allahindlus!

Aurumopp Vaporetto SV450 Double

189.00  111.00 

Tarneaeg: 1 – 3 päeva

Aurumopp ja käsi-aurupuhasti: kaks toodet ühes kõikide pindade puhastamiseks.

Vaporetto SV450 Double aurumopp ühendab endas ühe seadme kaks funktsiooni: aurumopp ja käsipuhasti kuni 15 erineva pinna puhastamiseks. Kerge ja mugav, tapab ja kõrvaldab 99,9% mikroobidest ja bakteritest. Lai valik tarvikuid ja spetsiaalne Vaporforce hari võimaldavad pääseda ka kõige raskemini ligipääsetavamatesse nurkadesse, tagades tänu naturaalse auru jõule täiuslikku hügieenilisuse.

  • Kaks toodet ühes: aurumopp ja käsipuhasti
  • Puhastab kuni 15 erinevat pinda
  • Lisatarvikuna 3 erinevat lappi, et puhastada kõiki pindu
  • Kiire ülessoojenemise aeg, kuni 15 sekundit
  • Katlakivi filter

 

Eemaldab teie kodust ebameeldiva lõhna Kõrvaldab viirused, seened ja bakterid Katlakivi filter kõikidele pindadele (15 ühes)
Eemaldab teie kodust ebameeldiva lõhna Kõrvaldab viirused, seened ja bakterid Katlakivi filter kõikidele pindadele (15 ühes)

 

Tootekood: PTEU0282 Kategooriad: ,

Toote omadused

Maksimaalne praktilisus

Tänu aurumopi ja käsipuhasti topeltpuhastusrežiimile võimaldab Vaporetto SV450_Double puhastada kuni 15 erinevat pinda: parkett, keraamiline plaat, marmor, vaipkatted ja vaibad, pliidiplaadid, õhupuhastid, kraanid, vannitoa sisustus, vuugivahed, aknad ja peeglid, polsterdus (diivanid, tugitoolid, padjad ja madratsid), uksed ja garderoobiuksed, radiaatorid, kardinad, riided ja taimed.

Eemaldab ka paakunud mustuse

Lai valik tarvikuid muudab käsiaurupuhasti võitmatuks isegi paakunud mustusega võideldes. Lisaks aitab messingharjastega hari eemaldada ka kõige püsivamad plekid ja katlakivi.

Kõrvaldab 99.9% bakteritest ja mikroobidest *

Aur on kõige tõhusamaks lahenduseks kodu sügavpuhastuseks: ühe liigutusega kõrvaldatakse kuni 99,9% viiruseid, mikroorganisme ja baktereid.
*Vaporetto aurumopp kõrvaldab 99,9% kõige tavapärasematest mikroorganismidest ja bakteritest, nagu näiteks Escherichia coli, Staphylococcus aureus, Pseudomonas aeruginosa, Aspergillus brasiliensis, Salmonella enterica tingimusel, et pinnad on eelnevalt tolmuimejaga puhastatud ja aurumoppi kasutatakse vastavalt kasutusjuhendi juhisetele.

Vaporforce hari

Vaporforce harjal on suur pind auru pihustamiseks, mis kombinatsioonis suurepärase paindlikkusega võimaldab Teil jõuda kõige raskemate nurkadeni ning tagada tõhusama puhastuse.

Valmis kõigest 15 sekundiga

Sisselülitamisest puhastama hakkamiseni kõigest 15 sekundit: roheline tuli annab märku, millal Vaporetto SV450 Double on valmis kasutamiseks.

Katlakivi filter

Seadmesse sisseehitatud filter vähendab mineraalsoolade läbipääsu ja katlakivi teket, võimaldades kasutada tavalist kraanivett; Järgige alati kasutusjuhendit ning kontrollige filtri sobivust Teie piirkonna veekaredusega. Katlakivi filtrit on lihtne asendada, mis tagab paremad puhastustulemused ja pikendab seadme kasutusiga.

Käed alati puhtad ja kuivad

Kanga paigaldamine ja eemaldamine toimub käed-vabad põhimõttel: selle paigaldamiseks asetage hari kanga kohale ning vajutage kergelt ning kanga eemaldamiseks pärast kasutamist asetage oma jalg sakile, mis on ettenähtud selle hoidmiseks maapinnal ja tõstke hari üles.

Puhastab kõik põrandapinnad

Vaporetto SV450 Double puhastab raskusteta tänu auru võimsuse reguleerimisele kõik põrandapinnad: alates plaaditud põrandatest kuni pehmete vaipadeni.

TÄITKE MAHUTI OTSE VEEKRAANIST

Eemaldatava mahuti kasutamine hoiab ära häirivate plekkide tekkimise põrandal. Asetage see lihtsalt veekraani alla ning täitke see Teile sobival ajal.

Tarvikud

põrandalappPõranda puhastuslapp

Praktilist, kõrge imavusega mikrokiudlappi on lihtne paigaldada ning see kogub kokku auru poolt sulatatud mustuse.

vaiba tarvikVaipade/vaipkatete tarvik

Maksimaalse kasutusmugavuse tagamiseks on lihtsalt paigaldatav ja eemaldatav raam vajalik aurumopi liigutamiseks vaipkatete ning ka vaipade peal.

nailon harjasNailonharjastega ümarharjad

Kasutatavad paakunud mustuse kõrvaldamiseks: lisavada auru tõhususele harjaste abrasiivse toime. Sobivad ka õrnadele pindadele.

Messingharjastega hari

Paakunud mustusega pindade sügavpuhastamiseks.

vuugivahede tarvikVuugivahede tarvik

Spetsiaalse kujuga harjased keraamiliste plaatide vuugivahede puhastamiseks: vuugivahe täpseks järgimiseks on harjased reas.

aurukonsentraatorAuru kontsentraator

Tagab auru suurema kontsentratsiooni ja on tänu kumerale kujule kasutatav raskesti ligipääsetavate kohtade puhastamiseks; see tuleb paigutada auruotsikule.

auruotsikAuruotsik

Suunab kontsentreeritud aurujoa raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Ideaalne radiaatorite, uste ja aknaraamide ning ruloode puhastamiseks.

väike hariVäike hari koos akna puhatustarvikuga

Eraldi kasutatuna on sobiv akende ja peeglite puhastamiseks ning kombinatsioonis puhastussokiga saab auruga puhastada polstreid ja madratseid, garderoobiuksi, uksi ja muid lamedaid pindasid.

puhastussokkPuhastussokk

Kinnitatuna väikesele aknapuhastusharjale, korjab see üles auru poolt sulatatud mustuse ning puhastab samal ajal kangaid ja polstreid, autosalongi, väikeseid vertikaalseid ja horisontaalseid kõvasid pindasid.

painduv auruvoolikPainduv auruvoolik

Kasutades eraldi või kombinatsioonis teiste tarvikutega, suurendab see tegevusulatust ja paindlikkust toote kasutamisel kõige raskema juurdepääsuga kohtade puhastamisel.

Tehniline info

Töötamise autonoomsus Piiramatu
Mahuti maht 0,3 l
Mõõdud (PxLxK) 32 x 20 x 112
Frescovapor dosaator Jah
Kaasasolevate tarvikute arv 13
Katlakivi filter Jah
Parkimissüsteem Jah
Kaal 2,4 kg

Maksimaalne võimsus 1500 W
Töötamise ulatus 7,5 m
Auru reguleerimine Jah
Eemaldatav mahuti Jah
Süsteem Auromopp koos käsipuhastiga
Auru valmisoleku näidik  Jah
Soojenemisaeg 15 sekundit
Toote kood PTEU0282